MAGICWAVE 2200

Pro zapůjčení svářečky nás neváhejte kontaktovat,

MagicWave je plně digitalizovaný svařovací zdroj TIG-AC/DC, který se používá speciálně pro práci s hliníkem

Kategorie: ,

Popis

Zařízení MagicWave 2200 je plně digitálně řízený svařovací zdroj WIG AC/DC s technologií Active Wave, který se vyznačuje maximálně tichým a přesto vysoce stabilním obloukem. Má výkon 220 A, je lehkÝ a robustní zároveň, disponuje intuitivním ovládáním. Svařovací zdroj je vhodný pro chemický a ocelářský průmysl, výrobu zásobníků, strojů a zařízení, pro montážní firmy, údržbářské a opravářské práce a pro výrobu potrubí.
Zařízení MagicWave 2200 Job se s hmotností 17,4 kg řadí k nejlehčím na světě a lze je přenést kamkoli. Robustní konstrukce je přímo předurčuje k použití na stavbách. Stačí jedna přípojka o napětí 230 V a zařízení svařuje nelegované, nízkolegované i vysokolegované oceli, hliník a jeho slitiny a barevné kovy. Varianta Job umožňuje řízení studeného drátu a automatizované použití.

TECHNOLOGIE

ACTIVE WAVE TECHNOLOGY

Technologie Active Wave zajišťuje větší klid při svařování TIG střídavým proudem. Integrovaný digitální signální procesor v reálném čase neustále vypočítává takový tvar křivky, který umožňuje nejvyšší možnou stabilitu oblouku při minimálních emisích hluku. Měření hlučnosti jasně prokazuje, že s technologií Active Wave je i při výkonu 300 A hodnota dbA vždy nižší než 80 dbA.

TAC

Při použití funkce TAC postačuje pro stehování jeden bod, protože pulzní oblouk uvede obě tavné lázně do pohybu, a tím je v nejkratším možném čase spojí do jedné tavné lázně. Navíc lze funkci TAC používat při svařování tenkých plechů bez přídavného materiálu.

VF ZAPALOVÁNÍ

Bezdotykové a šetrné vysokofrekvenční zapalování představuje nejjednodušší možnost zapálení oblouku.

DOTYKOVÉ ZAPÁLENÍ

Speciálně u citlivých oblastí použití je možné využít zapálení dotykem. Tímto způsobem lze zabránit elektromagnetickému rušení, ke kterému může docházet při VF zapalování.

AUTOMATICKÉ VYTVÁŘENÍ KALOTY

Tato funkce umožňuje automatické vytváření kaloty při svařování hliníku, a tím ušetří mnoho času. Velikost může nastavit uživatel.

Další informace

Rozsah svařovacího proudu

3-220 A

Jištění

16A

Napětí

1×230V

Napětí na prázdno

88 V

Rozměry

485x180x390 mm

Krytí (IP)

IP 23

Výrobce

FRONIUS

Váha

17,8 kg

Technické infromace

Download

Návod k obsluze

Download